Yeni Yatırım Borsası WCX

tarafından
24
Yeni Yatırım Borsası WCX

Neden WCX?

Bitcoin borsasında yüzünüz gülmediyse, her şey için geç diyorsanız, artık yapılmaz zengin olan oldu fikrindeyseniz WCX size ikinci bir şans sunuyor. Hem de sadece size değil siz ve sizinle beraber bu işe girenlere. Henüz çok yeni bir sistem zamana bırakmalısınız kendinizi kaptırmamaya dikkat edin. Yapmanız gereken tek şey Buradaki linkten üye olmanız ve arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi, eşinizi, dostunuzu davet etmeniz. Korkmayın üyelik tamamen bedava. Ayrıca ilk girişiniz de mailinizi onayladıktan sonra sitenin henüz yeni olması şerefine size 50 WCX hediye ediyor. Bu miktar henüz pek değerli olmasa da ileride bir gün bir şeylerin temeli olabilecek potansiyeli mevcut.

Nasıl Kazanırım/ Satın Alırım?

Satışı kendi sitesinden yapılmakta ve  bitcoin karşılığında satılmaktadır. Ayrıca Buradan kayıt olduğunuzda size vereceği link üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek de kazanabilirsiniz.

Ne işe Yarar?

Yatırım aracı olarak düşünebilirsiniz. 5 Sene öncesinde bitcoin’in değeri çok az bir miktardayken şu anda on binlerce lira değerinde ve hızla değerini katlamaya devam ediyor. “Zamanında keşke şu bitcoin’e para yatırsaydım şimdi zengindim” diyorsanız önünüze ikinci bir şans çıktı. Borsadan bitcoin alıp aldığınız bitcoin ile WCXT alabilir ve zamana bırakabilirsiniz. Belki de geleceğin zenginlerinden birisi olabilirsiniz.

Riski Nedir?

Risk olarak şunu söyleyebiliriz ki eğer borsayla ilgilenmişseniz değer kaybetmenin ne demek olduğunu bilirsiniz. Dolar gibi düşünün zamanında 1.15 ₺ olan dolar şu an 3.95 ₺’ye denk gelmekte. Şahsi fikrim 50 – 100 lirası yatırılıp denenebilir. Baktınız değer kazanıyor daha fazla kazanmak için daha fazla yatırırsınız. Katlana katlana durduğu yerden sizi zengin eder. Ayrıca vermiş olduğunuz linkten kayıt olanlar üzerinden de belirli bir miktar kazandığınızı varsayarsak bir noktadan sonra siz bile neler olduğunu anlayamayacaksınız.

Tavsiyeler Neler?

  • Bu zamanda kolay paranın yolu çoğu zaman kötüye düşüyor. yani demem o ki kendinizi fazla kaptırmayın. Yüksek miktarlada kazanç elde etmek için yüksek miktarlarda paranızı heba etmeyin bu benim fikrim WCX borsasını zamanla takip edeceğiz.